O nás

Naše ENDAXI CZ bylo založeno před více než 20 lety, v červnu 2003. Ze živnostníka, který má živnostenský list od listopadu 1993, jsme se změnili v červnu 2003 na společnost s ručením omezeným. Ale našimi jmény ručíme za kvalitu práce neomezeně už 30 let.

Od ledna 1999 nás navštěvujete na adrese Dlouhá třída 1146/95 v Havířově-Podlesí. Zde nám předáváte vaše zařízení, servis provádíme na místě, zařízení už nikam dál neposíláme.

Pokud potřebujete koupit notebook, počítač, tiskárnu nebo příslušenství, máme na prodejně nabídku zboží. Pokud nemáme to, co potřebujete, tak vám zboží objednáme.

Často se nás ptáte, co znamená slovo ENDAXI… Angličtinu používáme během práce i ve volném čase, a proto jsme si zvolili pro název firmy slovo řecké. Řecké slovo ENDAXI znamená „V POŘÁDKU“ a zvolili jsme si ho, protože se snažíme předat vám vaše zařízení „v pořádku“-opravené, funkční.

1993

V roce 1993 jsme zahájili naši podnikatelskou činnost zakládáním živnosti. Tento krok nám umožnil začít budovat náš vlastní podnik a nastartovat naši podnikatelskou kariéru.

1999

V roce 1999 jsme rozšířili naši podnikatelskou činnost o otevření pobočky v Havířově. Tím jsme posílili naši přítomnost na trhu a umožnili našim zákazníkům v této oblasti snadnější přístup k našim službám.

2003

V roce 2003 jsme založili společnost s ručením omezeným ENDAXI CZ. Tento krok nám umožnil převést naše podnikání na vyšší úroveň a získat větší právní jistotu. Od té doby jsme se postupně rozvíjeli a rozšiřovali své aktivity na trhu.

2011

V roce 2011 jsme se rozhodli pro důkladnou rekonstrukci interiéru naší prodejny. Cílem bylo vytvořit moderní a přívětivé prostředí, které bude lépe vyhovovat potřebám našich zákazníků.

2020

V roce 2020 jsme nasadili respirátory a roušky. Tuto výzvu jsme společně zvládli s ohledem na zdraví a bezpečnost našich zákazníků a zaměstnanců.

2024

Spouštíme nový web s možností objednávky servisu přes internet a kompletním systémem na pozadí. Modernizujeme!

Když návštěvujete naše webové stránky, můžeme shromažďovat určité informace pomocí cookies. Kliknutím na "Příjmout" souhlasíte, že můžeme používat analytické cookies.